تازه‌ترین اخبار اداره‌کل

Loading
Loading
Loading

آخرین اخبار حوزه فناوری اطلاعات استان

ایران نوآفرین، سکوی جامع حمایت از کسب و کارهای نوپا در استان خراسان رضوی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از برنامه‌های حمایتی ویژه به کسب و کارهای نوپا و فعالان حوزه ICT خبر داد.
رسیدگی به مشکلات 102 مشترک اینترنت پر سرعت خانگی ثبت شده در سامانه 195
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از پیگیری مشکلات مشترکین اینترنت ADSL دارای کیفیت نامطلوب در سطح استان خبر داد.
دسترسی بیش از 1300 مدرسه روستایی به شبکه ملی اطلاعات، در فاز سوم طرح هوشمندسازی مدارس استان
جلسه کنترل پروژه طرح هوشمندسازی مدارس استان خراسان رضوی با حضور مدیرکل ارتباطات و مدیران مخابرات و آموزش و پرورش در محل اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطل
اعطای گواهینامه امنیتی افتا به 15 شرکت فعال در استان خراسان رضوی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی به همراه رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتا، از پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی بازدید و با مدیران ش
اجرای بیش از 20 درصد پروژه های حوزه ارتباط روستایی در سطح استان خراسان رضوی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از اجرای پروژه های ارتباطاتی استان با همکاری و هماهنگی استانداری و سایر دستگاه های اجرایی خبر داد
صفحه ۱ از ۲ ۲

سایر اخبار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

ایجاد بیش از دو هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه پیام تا سال آینده
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام نیز با اشاره به استقبال شرکت‌های داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های ازجمله آی.سی.تی و آی.تی در منطقه گفت: طی سال‌های گذشته زمینه فعالیت ۷۶ واحد تولیدی در این حوزه در منطقه ویژه فراهم‌شده است.
 
از زمان شیوع کرونا برای حمایت از کسب‌وکارهای نوپا چقدر هزینه شد؟
در پی شیوع ویروس کرونا و در مسیر تحقق «ایران هوشمند» تاکنون حدود ۱۲۴ میلیارد تومان برای حمایت از کسب‌وکارهای نوپا هزینه شده است.
 
5G بستری برای فناوری‌های پیشرفته‌ / اقتصاد دیجیتال آینده اقتصاد جهان است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به راه اندازی پیلوت نسل پنجم شبکه سیار در ایران تاکید که 5G می تواند فرصت استثنایی و بی‌نظیری برای اقتصاد دیجیتال ایران فراهم کند.
 
روحانی نژاد، مدیر فروم اینترنت اشیا: نبود تقاضا حرکت به سمت 5G را دچار چالش می کند / راستی، استاد دانشگاه امیر کبیر: اینترنت اشیا برای بسیاری از چالش های کشور راه حل دارد
در چهل و هشتمین نشست نقد و اندیشه کارشناسان این حوزه با اشاره به اینکه بزرگترین چالش اینترنت اشیا و 5G در ایران نبود تقاضا و بازار است، از سیاست گذاران و تصمیم گیران این حوزه خواستند برای استفاده از فواید این فناوری و توسعه کاربردهای آن برنامه ریزی کنند.
 
نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه به ریاست ایران برگزار شد
نشست شورای اجرایی اتحادیه پستی آسیا-اقیانوسیه (APPU-EC) به ریاست بهزاد اقبال خواه عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت ویدئو کنفرانس تشکیل شد.
 
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰